Yükleniyor

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerini hedeflerine ulaştırmak için buradayız..

Yirmi yılı aşkın süredir edinilen deneyimin ardından Türkiye gayrimenkul sektöründe yer alan Motto Turkey, markalı konut projelerinin yerli ve yabancı yatırımcılara sunulması amacı ile kuruldu. Gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası alanda edindiğimiz deneyimin ardından 2019 yılında temellerini attığımız Motto Turkey, yurt içi ve yurt dışında rezidans, konut, ofis ve ticari gibi birçok projenin gayrimenkul geliştirme ve pazarlanmasını başarı ile gerçekleştirdi.

Motto Turkey olarak ülkemizin en önemli gayrimenkul projelerini yurtiçi ve yurtdışı yatırımcılar ile bir araya getirirken ülkemizi yurtdışı pazarında en iyi şekilde tanıtmayı kendimize görev edindik. Motto Turkey kurucuları olarak son 15 yılda ülkemizin en önde gelen gayrimenkul firmalarının 40 dan fazla markalı konut projesinde 20 bine yakın konut, ofis ve ticari bağımsız bölümün konsept geliştirme, pazarlama ve satışında profesyonel olarak görev aldık.

GAYRİMENKULDE Gerçek Deneyim

FAALİYET GÖSTERDİĞİMİZ İLK GÜNDEN BU YANA; Dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı her zaman şeffaflık ilkesini benimsedik.

Ülkemizin en önde gelen inşaat firmalarının gayrimenkul projelerinin geliştirilmesinden, pazarlanmasına kadar olan süreçleri takip etmek ile birlikte, satış sonrası hizmetlerimizle yerli ve yabancı yatırımcılarımızın bizi her zaman yanında hissetmelerini sağlıyoruz. Bu anlayış ile hizmet verdiğimiz projelerimizde profesyonel kimliğimizi ve Motto Turkey güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla pazarlıyoruz.

Vizyon “Gayrimenkul Projeleri pazarlamasında tercih edilen en itibarlı marka olmak”

Misyon "Yurtiçi ve Yurtdışı gayrimenkul pazarında ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak"

Yenilikçilik Inovasyon, zamanı yakalayan, öncü fikirler

Şeffaflık Bilgi paylaşımı, açık iletişim, erişilebilir marka

Profesyonellik Güvenilir iş ortağı, uzmanlık, akıllı çözümler, sürekli gelişim

Etik İş ahlakı, dürüst ve doğru duruş

Merkez, Ayazma Cad. No:37, 34406
Kapı No:5 Kat:11 Papirus Plaza
Kağıthane / İstanbul